Kapıda Ödeme Kolaylığı

Ucretsiz Kargo Şeker

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI İLE HİZMETİNİZDEYİZ!...

Zaman değişti. Artık devir internetten alışveriş devri. Seçenek çok, hem sonra kıyaslama imkânına da sahipsiniz. Ancak siz yine de internetten alışveriş yapmaya çekiniyor musunuz? Belki kredi kartı numaranızı vermek istemiyorsunuz… Belki de banka ya da posta havalesiyle uğraşmak size zor geliyor. Sırf bu yüzden internetten alışveriş yapmaya çekiniyorsunuz.

Çekinmeyin, çünkü artık sekerciniz.com'un "kapıda ödeme hizmeti” var. Siz dilediğiniz ürünü seçin, beğenin, emsalleriyle kıyaslayın, kararınızı ve siparişinizi verin. Satın aldığınız ürünü evinize kadar Aras Kargo getirsin, ödemesini ise; ürünü teslim aldıktan sonra kargo görevlisine yapın.. İnternetten güvenle yapacağınız alışverişin zevkine ve kolaylığına siz de varın.. Kapıda ödeme anlaşmamız 5 TL dir ve sipariş esnasında tercih ettiğiniz takdirde tutar bilgilendirileceksiniz.

  150 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kapıda Ödeme ürünü bedelinin 10 / 1 ' ini kapora olarak yatırmayı unutmayınız. Geri kalan tutarı ise ürünü teslim aldığınızda kapıda ödeme olarak yapıyorsunuz.

  Banka Bilgileri için Tıklayınız

KREDİ KARTI İLE ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

Alışverişleriniz de tüm bankaların kartlarını kullanabilirsiniz. 7 Ayrı Banka ile 6 aya kadar taksit ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.Ayrıca sitemiz %100 Güvenli 128 bit SSL sertifikasına sahiptir.

BANKAMATİK & MAAŞ KARTI İLE ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

Sistemimiz Bankamatik / Nakit kartı ile alışveriş altyapısına sahiptir. Dilerseniz 3D Güvenlik şifreli olarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Şekerciniz |

 

      


Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.